Akustik Trapez Panel

Akustik Trapez Panel

Akustik paneller kullandığı alanlarda hem ses izolasyonu sağlar , hem de yankıyı sönümler .

38/151; 27/200;18/838 ve 50/207 formlarının hepsinde boyalı galvaniz sac yada alüminyumdan imal edilen tek kat trapezdir. Delikli dizaynı ile tesislerin ses yalıtım çözümlerinde son katman olarak kullanılmaktadır .

Akustik paneller, modern mimarinin ihtiyaç duyduğu çok yönlü performans beklentisini sağlayan ürünlerdir. Akustik paneller, yüksek tasıma kapasitesine sahip, akustik performansı geliştirilmiş trapez levha’lardır.
Sunduğu mekanik , akustik ve estetik unsurlardan dolayı ZARA GALVANİZ Akustik Paneller , spor salonu, konferans salonu, fuar alanı, imalathane, ticari bina, sehir içi otoyol kenarları gibi birçok farklı alanda servis kalitesini yükseltir. Akustik paneller, kullanıldığı alanlarda hem ses izolasyonu sağlar, hem de yankıyı sönümler . Bu sayede, kullanım alanlarında çok ciddi akustik konfor sağlar ve aynı zamanda hareketli mimari yüzeyler yaratarak yapı estetiğine de farklı bir perspektif katar.

Üstün teknik özellikleri ve geniş üretim çesitliliğiyle , her projenin kendine özel optimum maliyet ve performans ihtiyacını karşılar. Tasıma kapasiteleri, kullanım alanlarında öngörülen estetik ve akustik performans koşullarına bağlı olarak farklı perforasyon şekilleriyle üretilir. ZARA GALVANİZ’in üretimini yaptığı trapez formların hepsi, tüm kalınlıklarda üretilir. Proje tasarım ve müşteri talebine göre, panellerin tüm yüzeyine, sadece tabanına veya sadece hadve yanlarına perforasyon uygulanır.