Çatı Çıkış Kapağı Nasıl Yapılır ?

Çatı Çıkış Kapağı Nasıl Yapılır ?

Çatı çıkış penceresi yalnızca içinde yaşanmayan çatı katlarına yöneliktir. Çatıya kolay erişilmesine imkan verir ve iyi ışıklandırma sağlar. Çatı penceresi üstten menteşeli bir tasarıma sahiptir ve çevresi dışa doğru açılır. Çatı çıkış kapakları mevcut en iyi malzemeler, öncelikle galvaniz sac, alüminyum ya da paslanmaz çelik ile tasarlanmış, performansı da nihai sağlamak ve binayı tamamlayan her sınıf için uygun hale getirilmiştir.

Çatı çıkış kapağı ve tek çatı erişim kapakları veya çift yaprak çatı erişim kapakları alüminyum isteğe bağlı dahili toz kaplama ve mevcut harici toz boya ile üretilmektedir. Çatı çıkış kapağı fiyatları ile tavan kapağı termal kırık ve ısı kaybı ve binanın termal bütünlüğünü korumak için izole edilmiştir. Ağırlıklı ses azaltma da dahil edilebilir. Sandviç panel, trapez sac ve alüminyum levha çıkış kapakları.

Ağır alüminyum menteşe tarafından desteklenir yardımcı oldu. Bu tezgahları da fren astar ve dış asma kilitle standart olarak tanıtıcı özellikleri. Termal Kırık tek yaprak tavan kapağı alüminyum kaplama tozu isteğe bağlı dahili veya harici bir polyester ile üretilmiştir. Gaz bahar kapak açma ağır paslanmaz çelik menteşeler ve aksesuar tarafından desteklenir yardımcı oldu. Alüminyum geliştirilmiş yalıtım özellikleri için standart olarak astar frenlemek.

Kolayca tek bir kişi tarafından çalıştırılabilir, kapağı gaz bahar kazara kapanmaya karşı önlemek için kolu bir yol tutuş ve güvenlik açık tutma kalmak içeren açılış kapak destekli özellikleri. Özel bir dizi yalıtımı sunan diğer yaygın olarak kullanılan yalıtım malzemeleri beş kat performans tasarlanmış. Çatı arasından çatıya erişimi kolay ve güvenli hale getirmektedir. Bakım gerektirmeyen çatı çıkış penceresi, kullanılmayan çatı aranız için mükemmel seçimdir. Bu pratik ve kullanışlı çıkış penceresi, kötü hava şartlarına dayanıklı poliüretandan üretilmiş ve dışa doğru açılarak giriş-çıkışları kolay hale getirir.